Transport dla gości weselnych - jakie jest najlepsze rozwiązanie?

Uroczystość ślubna to jedna z największych imprez jakie się w życiu organizuje. Przygotowania pochłaniają mnóstwo energii, czasu i pieniędzy, ale taka impreza jest wyjątkowa, warto się więc postarać, by wszystko było zapięte na ostatni guzik i by impreza weselna była jak najbardziej udana.

Bus Kuszewski na autostradzie

Transport weselny

Przyszli małżonkowie, muszą się zatroszczyć o wiele ważnych rzeczy przed weselem. Muszą zadbać o odpowiedni ubiór, miejsce na ślub i wesele, wybrać menu weselne, ale nie mogą też zapomnieć o transporcie do ślubu. Para młoda zwykle jedzie do ślubu eleganckim samochodem, ładnie przystrojonym. Czasem pary młode decydują się na coś bardziej efektownego, na przykład na zaprzęg konny, motor a nawet helikopter. Nie zależnie od tego na co się para młoda zdecyduje, musi także zatroszczyć się o transport dla swoich gości.

 

Wynajem busa to się opłaca

Najlepszym rozwiązaniem, jest oczywiście wynajem busa, który pomieści wszystkich gości weselnych. Bus będzie miał za zadanie przewieźć gości weselnych z kościoła na salę weselną a potem rozwieźć ich do domów. Wynajem busa do rozwożenia gości weselnych, jest tanim i ekonomicznym rozwiązaniem, w ten sposób zadowoli się także swoich gości weselnych. Polecaną firmą na takie okazje jest wypożyczalnia busów Kuszewski - Wrocław, która w swojej ofercie ma busy Renault Trafic. Ten model jest elegancki i z pewnością wpasuje się w podniosłość dnia, jakim jest wesele. Jako, że większość gości przyjeżdża na ślub swoim transportem, to nie zawsze konieczne jest wynajmowanie bardzo dużego busa. Wynajem busa 9 osobowego, w zupełności wystarcza w takich sytuacjach.

 

Zalety z wynajęcia busa

Bus jest doskonałym rozwiązaniem na każdą imprezę weselną i nie tylko. To pojemny samochód, wygodnie urządzony, który w bezpieczny sposób może przetransportować sporą liczbę osób. Wynajmując bus na wesele, wynajmuje się także kierowcę busa. W ten sposób nie trzeba się już niczym zamartwiać bo transport gości będzie dobrze zorganizowany. Czasami para młoda zabiera się z gośćmi weselnymi na salę weselną albo bierze udział w odwożeniu gości. To wspaniała okazja by pobyć razem jeszcze przez chwilę po weselu.

 

Koszt wynajęcia busa na wesele

Koszty związane z wynajęciem busa na wesele, różnią się w zależności od wielkości tego busa a także od trasy, jaką bus będzie musiał pokonać. Czasem płaci się za wynajem busa od godziny, czasem wynajmuje się go na całą dobę a czasem płaci się od przejechanych kilometrów. Jak więc widać, koszty mogą się sporo od siebie różnić, ale i tak nie są one w żaden sposób wygórowane. Wynajęcie busa to najlepsze rozwiązania, jeśli chce się zapewnić gościom bezpieczny transport na wesele i zorganizować im powrót do domu. Nie kosztuje to dużo, a goście będą z pewnością zadowoleni. Nie będą się musieli martwić swoim własnym transportem, wyrzucać pieniędzy na taksówkę, wręcz przeciwnie będą mogli się swobodnie bawić do białego rana, niczym się nie martwiąc.