Skip to main content

Transport dla gości weselnych - jakie jest najlepsze rozwiązanie?

Uroczystość ślubna to jedna z największych imprez jakie się w życiu organizuje. Przygotowania pochłaniają mnóstwo energii, czasu i pieniędzy, ale taka impreza jest wyjątkowa, warto się więc postarać, by wszystko było zapięte na ostatni guzik i by impreza weselna była jak najbardziej udana.

Bus Kuszewski na autostradzie

Transport weselny

Przyszli małżonkowie, muszą się zatroszczyć o wiele ważnych rzeczy przed weselem. Muszą zadbać o odpowiedni ubiór, miejsce na ślub i wesele, wybrać menu weselne, ale nie mogą też zapomnieć o transporcie do ślubu. Para młoda zwykle jedzie do ślubu eleganckim samochodem, ładnie przystrojonym. Czasem pary młode decydują się na coś bardziej efektownego, na przykład na zaprzęg konny, motor a nawet helikopter. Nie zależnie od tego na co się para młoda zdecyduje, musi także zatroszczyć się o transport dla swoich gości.

 

Wynajem busa to się opłaca

Najlepszym rozwiązaniem, jest oczywiście wynajem busa, który pomieści wszystkich gości weselnych. Bus będzie miał za zadanie przewieźć gości weselnych z kościoła na salę weselną a potem rozwieźć ich do domów. Wynajem busa do rozwożenia gości weselnych, jest tanim i ekonomicznym rozwiązaniem, w ten sposób zadowoli się także swoich gości weselnych. Polecaną firmą na takie okazje jest wypożyczalnia busów Kuszewski - Wrocław, która w swojej ofercie ma busy Renault Trafic. Ten model jest elegancki i z pewnością wpasuje się w podniosłość dnia, jakim jest wesele. Jako, że większość gości przyjeżdża na ślub swoim transportem, to nie zawsze konieczne jest wynajmowanie bardzo dużego busa. Wynajem busa 9 osobowego, w zupełności wystarcza w takich sytuacjach.

 

Zalety z wynajęcia busa

Bus jest doskonałym rozwiązaniem na każdą imprezę weselną i nie tylko. To pojemny samochód, wygodnie urządzony, który w bezpieczny sposób może przetransportować sporą liczbę osób. Wynajmując bus na wesele, wynajmuje się także kierowcę busa. W ten sposób nie trzeba się już niczym zamartwiać bo transport gości będzie dobrze zorganizowany. Czasami para młoda zabiera się z gośćmi weselnymi na salę weselną albo bierze udział w odwożeniu gości. To wspaniała okazja by pobyć razem jeszcze przez chwilę po weselu.

 

Koszt wynajęcia busa na wesele

Koszty związane z wynajęciem busa na wesele, różnią się w zależności od wielkości tego busa a także od trasy, jaką bus będzie musiał pokonać. Czasem płaci się za wynajem busa od godziny, czasem wynajmuje się go na całą dobę a czasem płaci się od przejechanych kilometrów. Jak więc widać, koszty mogą się sporo od siebie różnić, ale i tak nie są one w żaden sposób wygórowane. Wynajęcie busa to najlepsze rozwiązania, jeśli chce się zapewnić gościom bezpieczny transport na wesele i zorganizować im powrót do domu. Nie kosztuje to dużo, a goście będą z pewnością zadowoleni. Nie będą się musieli martwić swoim własnym transportem, wyrzucać pieniędzy na taksówkę, wręcz przeciwnie będą mogli się swobodnie bawić do białego rana, niczym się nie martwiąc.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Odnawialne źródła energii to przyszłość naszego narodu! Powinniśmy z nich w pełni korzystać, aby przyszłe ...
Inwestycja w fotowoltaikę to bardzo dobry krok. Polecam wszystkim. Sam długo nie mogłem się zdecydować, ...
Świetny artykuł! Planuję wymianę okien w moim nowym domu i na pewno skorzystam z dofinansowania ...
Mariola 1 miesięcy temu W górę i w dół
Ja się wypowiem jako właścicielka restauracji. W zeszłym roku montowaliśmy w budynku windę gastronomiczną i ...
Kominek już mam, ale teraz myślę nad rekuperacją. Słyszałam już o firmie MAT-KOM pozytywne opinie ...