Skip to main content

Doradztwo przy projektowaniu mebli

Od wielu lat doradzamy klientom. Projektujemy i wykonujemy meble wedle indywidualnych zapotrzebowań. Jesteśmy w stanie zaprojektować meble na każdy wymiar. Pomożemy w umeblowaniu każdej przestrzeni. Jesteśmy otwarci na wyzwania. Działamy w pełni kompleksowo, stale współpracujemy z firmami z branży budowlanej, by wspólnie realizować Państwa projekty. Klientom ze Śląska i nie tylko polecamy usługi profesjonalnego projektowania i budowy kominków.

Profesjonalna budowa kominków

Obecne możliwości technologiczne pozwalają na pełne dostosowanie wyglądu kominka do całej aranżacji wnętrza. Aby osiągnąć zamierzony efekt polecamy profesjonalne usługi firmy Abramczyk: www.slask-kominki.pl Współpraca z firmą opiera się na fachowej realizacji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i ustalenia szczegółów oferty.

Jak stylizować meble za pomocą farb kredowych?

Farby kredowe przylegają niemal do każdej powierzchni, meble nie wymagają wcześniejszego szlifowania. Wcześniejsze powłoki z lakieru czy innych farb nie muszą być usuwane. Struktura farb kredowych pozwala pokryć niemal każdą powierzchnię. Dokładne umycie i odtłuszczenie powierzchni pozwala odnowić powierzchnię. Oczywiście w przypadku, kiedy farba nieestetycznie odpryskuje, tworząc pęcherze papier ścierny może być bardzo przydatny. Malowanie farbą kredową jest łatwe i przyjemne w użyciu, farba schnie szybko od 15 do 30 minut. Pamiętajmy, aby kolejną warstwę farby malować dopiero po całkowitym wyschnięciu kolejnej. Farba kredowa może być z powodzeniem stosowana również na szafki kuchenne i szafki łazienkowe. Powierzchni o woskowej fakturze jest łatwa do utrzymania w czystości. Przy ewentualnych wątpliwościach zawsze warto zaczerpnąć informacji od specjalistów. W tym celu odsyłamy na stronę dystrybutora farb kredowych: www.starenanowe.pl