Kamienne dywany i powierzchnie EPDM

W dwudziestym pierwszy wieku istnieje mnóstwo możliwości dekoracyjnych. Niektórzy uważają nawet, że tak naprawdę ograniczenia nie istnieją, co najwyżej zasobność naszego portfela. Warto jest każdy element naszego wnętrza odpowiednio przemyśleć. Większość z nas decyduje się na generalny remont raz na kilkanaście lat. Powinniśmy więc być dokładnie zadowoleni z uzyskanych efektów.

Każdy najdrobniejszy element powinniśmy rozważyć, aby pasował do reszty i idealnie wkomponowywał się w ogólną koncepcję aranżacji naszego domu. Warto też dokładnie sprawdzić wszystkie możliwości proponowane nam przez rynek. Obecnie istnieje tyle ciekawych trendów i możliwości w budownictwie o których nam się nie śniło. Jeśli chcemy zrealizować nasze marzenie o idealnym domu, powinniśmy znać się praktycznie na wszystkim. Nie tylko na wyborze mebli, ale również na ścianach, podłogach, czy roletach.

kamienne dywany

Każda z tych części jest bardzo istotnym elementem dekoracyjnym. Najczęściej to właśnie ich wykończenie świadczy o poziomie estetycznym gospodarzy i o ich zaangażowaniu w remont mieszkania. Gość nie zauważy naszych pięknych mebli i dodatków, jeśli nie będą odpowiednio pasowały do koloru ścian, który zapewne zostanie jako jedyny w ich pamięci.

Kamienny dywan na taras i balkon

W przypadku domu równie ważny jest taras oraz ogródek. Musi on również zostać przez nas odpowiednio zadbany, zwłaszcza, jeśli mamy w planach spędzanie długich godzin z naszymi gośćmi przy grillu.
Niezwykle popularne w ostatnim czasie stały się kamienne dywany.

Przykład kamiennych dywanów i powierzchni epdm: Kamienne dywany Poliflors

Na zachodzie praktycznie w większości domów zamiast układania płytek, są właśnie wybierane kamienne dywany. Dywan kamienny jest to połączenie kamyków kwarcowych lub granitowych i żywicy. Najczęściej układany jest kamienny dywan na tarasie oraz na balkonie zastępując płytki ceramiczne. Jest to niesamowicie trwałe i uniwersalne rozwiązanie.

powierzchnie gumowe epdm

Cechuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne panujące w naszym regionie geograficznym. Dzięki zastosowaniu kamiennego dywanu, nie będziemy musieli martwić się o odstające płytki lub pojawiające się w nich uszkodzenia. Do tego istnieje mnóstwo możliwości układania kamiennego dywanu, które najczęściej są uzależnione tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni.

kamienny dywan

Kolejnym niesamowitym atutem jest łatwość w utrzymaniu w czystości tej powierzchni. Do tego, dzięki połączeniu kamyków ze specjalnym rodzajem żywicy, tworzy się go o wiele szybciej, niż ułożenie płytek. Jest też o wiele łatwiejszy w rozprowadzeniu i zawsze będziemy mieli pewność, że wszystko zostało dokładnie i równo położone.

Przypisy:
kamienny dywan: https://polifloors.pl/galeria/kamienne-dywany
powierzchnie gumowe epdm: https://polifloors.pl/galeria/powierzchnie-gumowe-epdm